[personal profile] sposterig

Арт

Їздив до батьків у свій райцентр, і в краєзнавчому музеї відвідав виставку художньої кераміки майстрині з Василькова Лесі Денисенко-Єременко . Отримав чудові враження! Її витвори цікаві за сюжетом, добрі за настроєм і красиві за технікою виготовлення.

Вона така, знаєш, кров нації, сільська інтелігентка, з тих, хто власним коштом тримає наш нарід при тямі. Багато фоток, зроблю окремий пост.

Музей

Водив малого в Музей іграшки — а насправді він мене водив :). Там іграшки всі були мої, мої власні! Я їх всіх пам'ятаю! Все йому пояснював, як те крутиться, як оце заводиться, що ото значить. Епоха змінилися, в нього вже основні інтереси в іграшках віртуальних. А тут реал, і можна навіть народні забавки помацати і пограти ними. Прекрасний музей.
І моторошний до холоду в спині: як з шуткамі-прібауткамі, іграми і розвагами тоталітарна система змалечку готувала дітей до смерті і вбивства.

Ще більше фоток зробив, варто окремого посту.

Кіно

Вряди-годи з малим пішли в кіно - з цікавого для хлопчиків підвернувся лише "Асасін". Боївка і стрибки у фільмі цікаві, але він після сеансу почав мені із захопленням розказувати про паркур і як це круто - дурень я, забув, що йому це цікаво. Я намагався був йому пояснити, що це казка і в реалі цього пробувати не слід.
Сюжет фільму абсурдний (сюжету гри не знаю, ніколи не грав): квазіцерква хоче витравити з психіки людей агресивність як таку, а главгер цьому заважає. Нісенітниця. Прибрати з психіки агресивність все одно, що, ну наприклад, прибрати з тіла кровоносну систему, чи, не знаю, літаку надати кубічної форми. Ну тобто сама природа явища зміниться і явище зникне. Ми агресивні тварини, тому і стали собою, для того і живемо свої життя. Справа в тому, як тримати агресію в рамках і спрямовувати її у корисне русло. Європейський соціал-лібералізм попереднього покоління намагався робити вигляд, що можна обійтися без неї, "кінець історії" настав і боротьбу замінять просунуті техніки медіації і маркетингу. От тільки росіян і арабів не переконали, а так непогано було б.

*
Вже сам сходив на документальний фільм Джармуша "Gimme danger" про Іґі Попа і його групу “The Stooges”. Приголомшливо. Вийшов обалділий. Трохи уточнив собі фактаж: я щось думав, що вони грали з кінця 70-х, а насправді з 1967-го року! Цей чорт 1947-го року народження! Я серйозно думаю, що він чорт: вся його команда і друзі вже мертві, п'ять культурних поколінь змінилися, епоха інша настала, а він собі стриба і верещить як скажений заяць. Енергетика вбивча. Реально, вбивча. Розуму там, у тої рок-н-рольної революції, не було і нема, знань теж — але харизма збива з ніг. Вони змінили світ на більш яскраве і вільне місце, нічого особливого для цього не роблячи — просто шаліючи у своє задоволення, обдовбуючись наркотиками і природним адреналіном. Правда, 99% тих рокнрольщиків і їх фанів зламали собі життя і померли, але, думаю, навіть цього не помітили. Роби, що хочеш, і зміниш світ. Правда, можеш швидко здохнути у процесі, ну то вже професійний ризик.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

sposterig

October 2017

S M T W T F S
1234567
891011 121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 23rd, 2017 12:42 am
Powered by Dreamwidth Studios